Image title


Na mikrofon

NaMikrofon je originální stand-up comedy show, kde mají účinkující jediný úkol. Oddělat vás. Každý vystupující má ale k dispozici pouze jedinou zbraň a tou je mikrofon. Na mušku si může vzít cokoliv a kohokoliv, pokaždé ale míří přímo na vaši bránici. Napětí pramenící z toho, jestli se trefí, nebo přestřelí, pak vytváří neopakovatelnou atmosféru pořadu. Zkušení stand-up komici z Brna a okolí se ale jen tak nevystřílí, a proto vás naživo dokážou pokaždé spolehlivě umrtvit.

Nikdy nevíte, co vás čeká, ale vždycky se na to budete těšit.

Účinkující

Pavel Tomeš

Už před lety u psychologa zjistil, že když začne otevřeně mluvit o svých problémech, můžou se lidi umlátit smíchy. Rozhodl se na tom začít vydělávat a od té doby na podium přichází pokaždé s něčím novým nebo aspoň s něčím novým o svý starý.

Zbyněk Vičar

Zabývá se aktuálními otázkami časoprostoru, jako jsou zákonitosti fronty v supermarketu nebo časová dilatace při cestovaní vlakem. Pranýřuje i jiné neduhy současnosti, mimo jiné nedostatečnou znalost latiny mezi vesnickými burany.

Honza Grolich

Tichá voda břehy mele. Tahle tichá voda překvapivě dobře mele i na podiu. Témata se jenom točí… podemele tvoje oči, holka modrooká, nesedávej v první řadě!

Lukáš Hemala

Nemilosrdně tepe temné subkultury na okraji společnosti, ať už jde o zahrádkáře, studentky sociálních věd nebo fanoušky Michala Davida. S diváky se občas rozdělí o přebytky úrody ze své zahrádky.

Jirka Harnach

Umí uhodit na správnou strunu, na podium přichází často s kytarou a originální písničkou. Jeho nasazení je bezprecedentní, na podiu už i jednou zemřel, o to víc je obdivuhodná jeho neutuchající chuť nadále vystupovat.

Adéla Elbel

Moderátorka, módní policistka, krotitelka testosteronu. Zářivý amalgám elegantně scelující průběh večera. Je velmi nenáročná, k moderování jí stačí jen mikrofon a lahev sektu. Těší se, až ji začne sponzorovat Moët.